APPLIKE MIT KAISERS NERVA IM LORBEERKRANZ

5,5 cm.

Blei

Provenienz

Spätes 1. Jh. n. Chr.

Untere Schätzung

120.00 CHF

Obere Schätzung

240.00 CHF

Zuschlag

Legende (soweit lesbar): NERVA CAESAR AUGUSTUS.

Legend (as far as readable): NERVA CAESAR AUGUSTUS.