THEO GERBER (1928-1997)

Gouache on paper

Untere Schätzung

400.00 CHF

Obere Schätzung

800.00 CHF

Zuschlag

Signed and framed.

5.5 cm x 33 cm.

Provenance: Estate of René und Denise David, Zurich.